ایکوپرس

ایکوپرس

گزارش

تندر پیکاپ؛ شریکی مطمئن

تندر90 نامی آشنا برای مردم ایران است، به همین دلیل وقتی قرار است مدل وانت آن به بازار بیاید، غریب و ناآشنا نمی نماید. مدل سواری تندر در این سال ها توانسته به عنوان یک خودروی خوش نام و قابل اعتماد در جامعه ایرانی شناخته شود. به همین دلیل مشتریان وانت برای انتخاب آن مشکل چندانی نخواهند داشت.

مهر تایید سهام داران بر راهبرد های سود آوری ایران خودرو

ایران خودرو در سال 93 از بحران های سخت ناشی از تشدید تحریم هاگذر کرد و تولید 601 هزار و 393 دستگاه خودرو را رقم زد. به تایید آمارهای شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، نه تنها افزایش تولید با ارتقای کیفیت و بهره وری همراه بوده، بلکه بهبود خدمات پس از فروش رضایت مندی مشتریان را در پی آورده است.

از تولیدکیفی تا توسعه محصول؛

وقتی تلاش و هم دلی در ایران خودرو شکوفه می زند

گروه صنعتی ایران خودرو در حالی این روزها به منبع و منشا بسیاری از اخبار تحول گرای صنعت خودرو تبدیل شده که تا حدود دو سال پیش مانند بسیاری از دیگر بنگاه های تولیدی کشور و حتی بیشتر از آن ها در شرایط بحرانی قرار داشت. بحرانی که تولید در این شرکت را به پایین ترین حد ممکن رسانده بود وهمان تعداد اندک خودروی تولیدی نیز با کمبود قطعه تولید می شد.

گام های توسعه ای ایران خودرو

از ارتقای محصولات جاری تا طراحی خودرو های جدید

به منظور توسعه و تنوع محصولات و بهره گیری از فناوری های مدرن در تامین نیاز مشتریان، پروژه های مختلفی در شرکت ایران خودرو تدوین شده و در حال اجرا است. برخی از این پروژه ها در سال جاری و سایر موارد در سال های آینده به بهره برداری می رسد.

حضور پر بار ایران خودرو در نمایشگاه شیراز

نگین صنعت در اقلیم فرهنگ خوش درخشید

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات شیراز از 19 تا 22 خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس در شهرک گلستان شیراز برگزار شد. در این نمایشگاه ۲۵۰ شرکت تولید و توزیع کننده داخلی و نمایندگی های شرکت های خارجی در ۱۷ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی مسقف و شش هزار متر مربع فضای باز حضور یافتند.

آریسان در آستانه ورود به بازار خودروهای کار

پس از حضور موفق و طولانی وانت پیکان در بازار خودروهای وانت بار سبک و متوسط، وانت آریسان جدیدترین محصول ایران خودرو به بازار عرضه می شود. عرضه این محصول نشان دهنده عزم گروه صنعتی ایران خودرو برای تحکیم موقعیت خود در بازار خودروهای کار در کشور است.

۸