ایکوپرس

ایکوپرس

اخبار

عرضه پنج محصول ایران‌خودرو در مرحله سوم فروش فوق‌العاده

گروه صنعتی ایران‌خودرو به منظور تامین نیاز مشتریان، در سومین مرحله فروش فوق‌العاده، پنج محصول را عرضه کرده است. این طرح از روز پنجشنبه بیستم تا ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۲۳ شهریورماه به اجرا گذاشته می شود، زمان تحویل خودروها، حداکثر سه ماه خواهد بود.

در محروم ترین نقطه اطراف شهر زاهدان

زنگ مدرسه «شهدای ایران خودرو» طنین انداز شد

هم زمان با آغاز سال تحصیلی، مدرسه ۱۲ کلاسه «شهدای ایران خودرو» که طبق استانداردهای آموزشی در روستای دایی آباد منطقه لار زاهدان احداث شده، با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و مقامات استانی توسط عبدالرحمن دهقان، اهل زابل و از کارکنان شاغل در ایران خودرو که فرزند یکی از شهدای این خودروساز است، به بهره برداری رسید.

انتظار کودکان بازمانده از تحصیل روستای دایی آباد به پایان رسید:

افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه شهدای ایران خودرو در روستای دایی آباد لار زاهدان

هم زمان با آغاز سال تحصیلی، مدرسه ۱۲ کلاسه شهدای ایران خودرو که طبق استانداردهای آموزشی احداث شده، با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو و استاندار سیستان و بلوچستان و برخی دیگر از مقامات این استان به بهره برداری رسید.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان دیدار کرد

دعوت مقیمی از صنایع سیستان و بلوچستان برای تولید و تامین قطعه خودرو

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با بیان این‌که افزایش قیمت خودرو در بازار منفعتی برای خودروساز ندارد، تصریح کرد: خودروساز، محصول را براساس قیمت مصوب شورای رقابت به بازار عرضه می‌کند و دخالتی در تعیین قیمت ندارد.

۲