پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو

ایکوپرس

گزارش

ایسیکو ، پیشرو درارائه خدمات صنعتی درکشور

در نیمه دوم دهه 70 به منظور تمرکز بر تولید و با هدف چابک‌سازی و چالاک‌سازی شرکت ایران‌خودرو ضرورت ایجاد شرکتی به عنوان متولی اصلی مدیریت پیمان و زنجیره خدمات لجستیک در دستور کار شرکت ایران‌خودرو قرار گرفت. در این راستا در سال 1379 شرکت پارک‌های صنعتی با هدف تامین نیازهای خدمات فنی و پشتیبانی ایران‌خودرو تاسیس شد

نهادینه شدن فرهنگ کیفیت از فرآیندتولیدتا خدمات پس از فروش ایران خودرو

ایران خودرو با حضور فعال در فرایند ارزیابی جایزه ملی کیفیت ایران، خود را برای نهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران آماده کرده است. معاونت نیرومحرکه با موتورهای تی یو 5 و ای اف 7 ، سیستم جامع تولید با سیستم برنامه ریزی و کنترل تامین، تولید و خدمات لجستیک، معاونت تندر با تندر 90 و شرکت ایران خودرو خراسان با سیستم مونتاژ خودرو در این حرکت حضور یافته اند.

گام های بلند ایران خودرو در سود آوری و اشتغالزایی دراقتصاد ملی

مروری بر فعالیت های سه سال اخیر شرکت ایران خودرو نشان می دهد این شرکت توانسته است در زمینه های مختلف طراحی محصول جدید، تولید، فروش و خدمات پس از فروش و صادرات موفقیت های چشم‌گیری را کسب کندو از این طریق در جهت تامین سودذی نفعان خود گام های بلندی بردارد.

ایجاد حداکثر ارزش، با حداقل هزینه

شرکت ساپکو یکی از شرکت های اقماری اصلی ایران خودرو است. این شرکت در آذرماه سال 72 تاسیس شد و فعالیت رسمی خود را در ابتدای سال 73 آغاز کرد. ساپکو با سرمایه ای که آخرین آن 1500 میلیارد ریال به ثبت رسیده در زمینی به مساحت 161 هزار متر مربع در 44 هزار متر مربع بنا شده است.

برنامه های ارتقای کیفیت محصولات ایران خودرو ؛

راه بازار های جهانی از کیفیت می گذرد

به دنبال شکل گیری کمیته عالی کیفیت در ایران خودرو ، کیفیت از جایگاه بسیار ویزه ای در برنامه راهبردی ایران خودرو برخوردار شد و برنامه های جهش کیفیت که در همان چارچوب به اجرا در آمد نتایج درخشانی را در پی داشت که در گزارش های مراجع بی طرف نیز به تایید رسیده است.

۱۳