پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو

ایکوپرس

اخبار

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در بازدید از ایران خودرو:

تسریع در اعلام قیمت خودروها/ ایران خودرو پیشگام در جهش تولید

سخنگوی ساز مان تعزیرات حکومتی در بازدید از ایران خودرو درخصوص تاخیر در اعلام قیمت جدید خودرو ها از سوی شورای رقابت گفت: این سازمان از تمام ظرفیت های خود برای رفع مشکل قیمت گذاری خودرو و اعلام جدید قیمت ها در ستاد تنظیم بازار برای کمک به خودروسازان استفاده می کند.

نایب رییس هیات مدیره گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد:

اجرای ۱۲۱ پروژه برای ارتقای کیفی محصولات ایران خودرو در سال جهش تولید

نایب رییس هیات مدیره گروه صنعتی ایران خودرو، ارتقای سطح کیفی محصولات ۴۰۵ اس.ال.ایکس و سمند به سه ستاره کیفی و هایما 5S به چهار ستاره کیفی را از جمله برنامه‌های امسال ارتقای کیفیت محصولات این خودروساز دانست.

در نشست خبری قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو مطرح شد؛

به روز رسانی تعهدات معوق ۱۳محصول / پیش ثبت نام ۶۰ هزار نفر برای محصول K132

قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: از آبان‌ماه سال گذشته تعهدات ایجاد شده در فروش‌های فوری را قبل از موعد تحویل، به روز کرده‌ایم و هیچ معوقی در این بخش نداریم. تعهدات معوق در سایر برنامه‌های فروش نیز از ابتدای امسال تا روز ۱۸ تیرماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۷۰ درصد کاهش داشته و به حدود ۵۰ هزار دستگاه رسیده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

نام محصول جدید به زودی اعلام می‌شود/ برنامه تولید هزار دستگاه امسال در دستور کار

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این‌که نام محصول پروژه K132 به زودی تصویب و اعلام می‌شود گفت: طرح فروش مشارکت در تولید این خودرو برای تحویل در سال آینده، منافاتی با برنامه تولید امسال ندارد.

مدیرعامل ساپکو خبر داد:

کاهش ارزبری ۴۰ میلیون یورویی با اجرای پروژه‌های میز چهارم خودکفایی

مدیرعامل ساپکو گفت: در میز چهارم توسعه و تعمیق ساخت داخل صنعت خودرو و قطعات، قرارداد داخلی‌سازی ۴۰ قطعه منعقد شده است. اجرای پروژه‌های میز چهارم، سالانه ۴۰ میلیون یورو کاهش ارزبری به دنبال خواهد داشت.

۱