ایکوپرس

ایکوپرس

اخبار

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در بازدید از ایران خودرو:

تسریع در اعلام قیمت خودروها/ ایران خودرو پیشگام در جهش تولید

سخنگوی ساز مان تعزیرات حکومتی در بازدید از ایران خودرو درخصوص تاخیر در اعلام قیمت جدید خودرو ها از سوی شورای رقابت گفت: این سازمان از تمام ظرفیت های خود برای رفع مشکل قیمت گذاری خودرو و اعلام جدید قیمت ها در ستاد تنظیم بازار برای کمک به خودروسازان استفاده می کند.

نایب رییس هیات مدیره گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد:

اجرای ۱۲۱ پروژه برای ارتقای کیفی محصولات ایران خودرو در سال جهش تولید

نایب رییس هیات مدیره گروه صنعتی ایران خودرو، ارتقای سطح کیفی محصولات ۴۰۵ اس.ال.ایکس و سمند به سه ستاره کیفی و هایما 5S به چهار ستاره کیفی را از جمله برنامه‌های امسال ارتقای کیفیت محصولات این خودروساز دانست.

در نشست خبری قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو مطرح شد؛

به روز رسانی تعهدات معوق ۱۳محصول / پیش ثبت نام ۶۰ هزار نفر برای محصول K132

قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: از آبان‌ماه سال گذشته تعهدات ایجاد شده در فروش‌های فوری را قبل از موعد تحویل، به روز کرده‌ایم و هیچ معوقی در این بخش نداریم. تعهدات معوق در سایر برنامه‌های فروش نیز از ابتدای امسال تا روز ۱۸ تیرماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۷۰ درصد کاهش داشته و به حدود ۵۰ هزار دستگاه رسیده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

نام محصول جدید به زودی اعلام می‌شود/ برنامه تولید هزار دستگاه امسال در دستور کار

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این‌که نام محصول پروژه K132 به زودی تصویب و اعلام می‌شود گفت: طرح فروش مشارکت در تولید این خودرو برای تحویل در سال آینده، منافاتی با برنامه تولید امسال ندارد.

مدیرعامل ساپکو خبر داد:

کاهش ارزبری ۴۰ میلیون یورویی با اجرای پروژه‌های میز چهارم خودکفایی

مدیرعامل ساپکو گفت: در میز چهارم توسعه و تعمیق ساخت داخل صنعت خودرو و قطعات، قرارداد داخلی‌سازی ۴۰ قطعه منعقد شده است. اجرای پروژه‌های میز چهارم، سالانه ۴۰ میلیون یورو کاهش ارزبری به دنبال خواهد داشت.

محصول جدید ایران خودرو در آستانه ورود به بازار:

برنامه پیش فروش محصول پروژه K132 و هشت محصول دیگر ایران خودرو اعلام شد

گروه صنعتی ایران خودرو محصول جدید خود را به برنامه پیش فروش تیرماه اضافه کرد. فروش مشارکت در تولید محصول پروژه K132 در دو نوع دستی و اتوماتیک و هشت محصول دیگر این خودروساز از فردا چهارشنبه آغاز می شود.

تولید در محیط امن کاری ایران خودرو با قدرت ادامه دارد:

همراهی کارکنان عامل اصلی در پیشگیری از شیوع کرونا

معاون توسعه منابع انسانی گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که برخی از رسانه‌های مغرض و معاند با انتشار برخی اخبار دروغین در فضای مجازی، به دنبال ایجاد دلهره در میان کارکنان تولید هستند تصریح کرد: تولید در ایران خودرو در سه شیفت کاری حتی در روزهای تعطیل ادامه دارد.

۱۰