ایکوپرس

ایکوپرس

اخبار

با همکاری زنجیره تامین :

تولید روزانه ایران خودرو از مرز ۲ هزار دستگاه گذشت

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از افزایش تولید روزانه این خودروسازبا همکاری و مشارکت زنجیره تامین خبر دادو گفت : با اتکا به توانمندی هایی که در حوزه قطعه سازی کشور وجود دارد و با کمک کارگران عزیزمان تولیدرا با رعایت پروتکل های بهداشتی شروع کردیم. خوشبختانه در حال حاضر از مرز تولید روزانه 2 هزار خودرو گذشتیم و روز گذشته قریب به 2 هزار و 300 دستگاه تولید داشتیم که 2 هزار و 200 دستگاه آن تجاری شده است.

با حضور فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران:

تحویل 10 هزار ست‌گان پزشکی تولیدی ایران خودروبه مراکز درمانی کشور

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال جامعه، دومین محموله اقلام پزشکی شامل 10 هزار ست گان پزشکی تولیدی خود را باحضور فرمانده ستاد مقابله با بیماری کرونا و مدیران ارشد به مراکز درمانی کشور ارسال کرد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد:

طراحی پلتفرم خودروی برقی روی میز ایران خودرو

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از طراحی پلتفرم خودروی برقی خبر داد و گفت: با جدیت درحال توسعه محصولات هستیم. محصول 405 نیز طبق برنامه زمانبندی تعیین شده در تابستان از مدار تولید خارج خواهد شد. تولید این محصول صرفا برای انجام تعهدات ادامه خواهد داشت.

با اتخاذ برنامه‌های جامع صورت می‌گیرد:

جهش تولید در گروه صنعتی ایران خودرو از مسیر کیفیت

گروه صنعتی ایران خودرو برنامه‌ها و پروژه‌های متعددی را برای ارتقا و تحول کیفیت در زنجیره ارزش تولید خودرو با تکیه بر توانمندی سازندگان داخلی و شرکت‌های دانش‌بنیان برای اجرا در سال جهش تولید تدارک دیده است که با تحقق این امر سبب بهبود کیفیت محصولات و در نهایت رضایت مشتریان می شود.

مرحله جدید مصون‌سازی کارکنان آغاز شد:

محیط کار امن در گروه صنعتی ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو مطابق با دستورالعمل تدوین شده، تحت عنوان دستورالعمل جامع مقابله با کرونا، برگرفته از پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، شرایط لازم و کافی برای فعال بودن خطوط تولید و تلاش و تکاپوی کارکنان را ایجاد کرده است. ‌

مدیرعامل ایران خودرو با تاکید بر ایجاد محیط کار امن در برابر کرونا:

فراتر از پروتکل مصوب وزارت بهداشت عمل کرده ایم

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: اقدامات و تمهیدات متعددی برای ایجاد محیط کار امن در ایران خودرو انجام شده است. به گفته نمایندگان وزارت بهداشت، ایران خودرو فراتر از پروتکل های مصوب وزارت بهداشت در مقابله با بیماری کرونا عمل کرده است.

به منظور حفظ فاصله اجتماعی در بحران ویروس کرونا :

اولویت شرکت ایساکو همچنان ارائه خدمات در محل مشتریان است

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با شیوع ویروس کرونا و نیز حفظ سلامت مشتریان همچنان با تمام ظرفیت آماده ارائه خدمات خودرویی مورد نیاز مشتریان در محل است.

۲۶