ایکوپرس

ایکوپرس

شناسه خبر: ۱۱۲۴۰ سه‌شنبه ۹ آبان ۱۳۹۱ - ۸:۳۰ تعداد بازدید: ۲۲۲۲ Print View

405، خودرو محبوب ایرانیان

ورود پژو به بازار ایران، با خودرویی آغاز شد که عنوان بهترین خودرو سال اروپا را از آن خود ساخته بود.

405، خودرو محبوب ایرانیان

این خودرو هم بدنه مستحکم و خوبی داشت و هم از موتور مناسبی بهره مند بود. عملکرد مناسب این خودرو، موتور نرم و کم سروصدا، فرمان پذیری خوب، بدنه ایمن و جادار و هزینه نگهداری پایین در کنار شبکه خدمات پس از فروش گسترده ایران خودرو به سرعت توانست جایگاه این خودرو را به خودروی محبوب ایرانیان ارتقا دهد. آنچه با نام پژو 405 در ذهن ها تداعی می شود، اصالت، شتاب، خدمات پس از فروش در دسترس، قیمت مناسب و استهلاک پایین است.

پژو 405، در تیپ ها و مدل های مختلفی در بازار کشور عرضه شده که از آن جمله می توان GLX، GLI و استیشن را نام برد. پژو  405SLX با استفاده از پشتوانه عملکرد قوی و محبوبیت GLX و همچنین تغییراتی در نمای داخلی و خارجی خودرو و عملکرد برخی از بخش های آن، ‌تولید و به بازار عرضه شد.

از جمله تجهیزات پژو 405SLX می توان به چراغ های مه شکن جلو، غربیلک فرمان جدید، مکانیزم اهرمی صندلی های جلو، سیستم بهبودیافته کنترل موتور (Valeo EMS) کلید فلاشر جدید جهت سهولت استفاده، بادگیر صندوق عقب با چراغ سوم ترمز، قفل مرکزی با سوییچ رادیویی، قفل برقی صندوق عقب با بازکن از داخل اتاق، چراغ های جلو و عقب کریستالی، طرح جدید رودری ها و ... اشاره کرد.

هم اکنون علاوه بر موارد برشمرده، موتور پرقدرت و کم مصرف TU5 نیز به در ردیف مزایای این خودرو قرار گرفته و تکنولوژی جدید، مصرف سوخت پایین و قدرت بالا را به مزایای این خودرو افزوده است. تیپ های جاری این خودرو و ویژگی ها و مشخصات فنی آن به شرح جدول پیوست است.