ایکوپرس

ایکوپرس

گزارش

اقدامات ایران خودرو در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در این شرکت

شرکت ایران‌خودرو با توجه به وظیفه خطیر خود در قبال حفظ سلامت پرسنل و به تبع آن سلامت کل جامعه در اولین ساعات شروع گسترش بیماری کرونا با تشکیل کمیته بحران با موضوع بیماری‌های واگیردار با توجه به بند 4-4-7 استاندارد OHSAS18001 و بررسی کلیه بحران‌های احتمالی،‌ کار خود را آغاز کرد.

عملیات احیا در ایران خودرو با برنامه های مقیمی در5 ماهه اخیر

تغییرات مدیریتی در بزرگ ترین خودروساز کشور، توانست تحریم ها را به فرصت تبدیل کند، شاخص های کلیدی و مهم ایران خودرو با تفکر جهادی مقیمی از روزهای ابتدایی شهریورماه امسال روند بهبود و صعودی را در پیش گرفته و همچنان تا ایجاد شرایط یکنواخت و باثبات در تولید و عرضه خودرو ادامه خواهد داشت. در کنار آن برنامه‌های توسعه محصول و طراحی و تولید محصولات جدید نیز در دستور کار قرار دارد.

خطرات خواب آلودگی در رانندگی

تاریخچه رانندگی خود را مرور کنید، آیا تا به حال با وجود خستگی رانندگی کرده اید؟ شما تنها نیستید. یک مطالعه جدید توسط انجمن اتومبیل سازی آمریکا (AAA) نشان می دهد که 40 درصد از رانندگان، دست کم یک بار در طول عمر خود پشت فرمان خوابشان برده است. در یک سال از هر شش تصادف یک مورد رانندگی مرگبار به دلیل خواب آلودگی راننده رخ داده و یک تصادف از هشت تصادف منجر به بستری شدن یکی از سرنشینان در بیمارستان شده است. اینها آمارهای نگران کننده است، پس چرا این اتفاق می‌افتد؟

عوامل مخرب گیربکس‌ اتوماتیک / با رعایت چند توصیه از هزینه های تعمیرات میلیونی در امان بمانید

گیربکس‌های اتوماتیک (AT) نمونه بروز شده گیربکس‌های دنده دستی (MT) محسوب می‌شوند و به واسطه حذف کلاچ و تعویض خودکار دنده‌ها، راحتی و آرامش بیشتری را برای راننده خودرو به ارمغان می‌آورند.

۲