ایکوپرس

ایکوپرس

اخبار

انتظار کودکان بازمانده از تحصیل روستای دایی آباد به پایان رسید:

افتتاح مدرسه ۱۲ کلاسه شهدای ایران خودرو در روستای دایی آباد لار زاهدان

هم زمان با آغاز سال تحصیلی، مدرسه ۱۲ کلاسه شهدای ایران خودرو که طبق استانداردهای آموزشی احداث شده، با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو و استاندار سیستان و بلوچستان و برخی دیگر از مقامات این استان به بهره برداری رسید.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان دیدار کرد

دعوت مقیمی از صنایع سیستان و بلوچستان برای تولید و تامین قطعه خودرو

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با بیان این‌که افزایش قیمت خودرو در بازار منفعتی برای خودروساز ندارد، تصریح کرد: خودروساز، محصول را براساس قیمت مصوب شورای رقابت به بازار عرضه می‌کند و دخالتی در تعیین قیمت ندارد.

مدیرعامل ایران خودرو در مراسم تحویل نخستین سری محصول جدید:

بهبودهای ۲۰ گانه در دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم تحویل نخستین سری محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک به مشتریان، گفت: تولید این محصول بی رقیب، دستاورد و گام بزرگ رو به جلو در صنعت خودروسازی به حساب می آید.

رونمایی از چند سامانه گلوگاهی خودرو ساخت متخصصان صنعت دفاعی

مقیمی: به دنبال قطع وابستگی به منابع خارجی در صنعت خودروی کشور هستیم

هم‌زمان با بازدید مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از نمایشگاه نهضت قطعه سازی وزارت دفاع، چند قطعه گلوگاهی خودرو اعم ازACU، توربوشارژر، ایربگ و باتری های ویژه خودروهای عمومی و تاکسی و مناطق گرمسیری، ساخت متخصصان صنعت دفاعی وزارت دفاع رونمایی شد.

مصادیق جهش تولید در گروه صنعتی ایران خودرو:

افزایش ۳۹ درصدی تولید در ایران خودرو/ سهم ۵۴ درصدی در بازار خودروهای سواری

تولید خودروی کشور در بخش سواری در پنج ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، با افزایش حدود ۲۰ درصدی همراه بود که در این میان گروه صنعتی ایران خودرو با افزایش حدود ۳۹ درصدی در تیراژ تولید سواری، بیش از هفت درصد سهم بازار خود را افزایش داده است.

۳