ایکوپرس

ایکوپرس

شناسه خبر: ۱۶۴۱۳ شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۶ تعداد بازدید: ۲۳۵۰ Print View

آکورا TLX PMC معرفی شد

آکورا مدل TLX را بر روی پلتفرم اختصاصی خود ساخته که در حال حاضر در تولید هیچکدام از محصولات هوندا یا آکورا مورد استفاده قرار نگرفته است. مدل جدید سدان TLX، یک خودروی چهار در اسپرت مجهز به سامانه چهار چرخ محرک که در کنار همتای نیرومندتر خود یعنی تایپ S معرفی شده و البته قرار است در آینده به عنوان پایه و اساسی برای محصولات جدید این خودروساز مورد استفاده قرار گیرد.

آکورا TLX PMC معرفی شد

 آکورا پس از بیش از 30 سال حضور در بازار ایالات متحده قصد دارد با معرفی دو نسخه از نسل جدید TLX، جایگاه برند خود را بازتعریف نماید.
اولین ویژگی مهم آکورا TLX مدل 2021 را باید شکل ظاهری آن دانست، طرحی که براساس کانسپتی که مدتی پیش نمایش داده شد شکل گرفته و برخلاف نسل‌های قبلی این خودرو، هویتی مستقل از محصولات هوندا به آن بخشیده است. جلوپنجره 5 ضلعی الماسی شکل TLX، خط جانبی بدنه و طرح چراغ‌های جلو و عقب را می‌توان از مهمترین موارد قابل ذکر در این بخش دانست.
طراحی بدنه نسخه تایپ S از آکورا TLX هیجان‌انگیزتر می‌شود چراکه قطعات کرومی جلوپنجره جای خود را به جزئیات مشکی براق داده ضمن این‌که ورودی هوای بزرگتر، باله و دیفیوزر عقب با روکش فیبرکربن تکمیل‌کننده قطعات آیرودینامیکی این مدل خواهند بود. دو طرح رینگ 20 اینچی برای TLX قابل سفارش است، یکی با طرح 10 پره و دیگری با ظاهری شبیه به نمونه نصب شده در مدل NSX.
آکورا مدل TLX را بر روی پلتفرم اختصاصی خود ساخته که در حال حاضر در تولید هیچکدام از محصولات هوندا یا آکورا مورد استفاده نبوده اما مطمئناً در ساخت محصولات آینده این برند لوکس ژاپنی به‌کار گرفته خواهد شد. براساس گفته‌های آقای Marc Ernst که مدیریت تیم طراحی TLX را برعهده داشته، طراحی فضای داخلی این مدل با توجه و تمرکز بر بخش عقبی انجام شده بدون آنکه بر فضای کلی کابین یا صندوق عقب تاثیر نامطلوبی داشته باشد. قرار است عرضه نسل جدید آکورا TLX از اواخر سال جاری و با مدل استاندارد آغاز شود درحالی‌که نسخه تایپ S اوایل سال 2021 به خریداران ارائه شود.