ایکوپرس

ایکوپرس

شناسه خبر: ۱۶۲۳۹ یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۲ تعداد بازدید: ۸۴۴ Print View

با همکاری زنجیره تامین :

تولید روزانه ایران خودرو از مرز ۲ هزار دستگاه گذشت

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از افزایش تولید روزانه این خودروسازبا همکاری و مشارکت زنجیره تامین خبر دادو گفت : با اتکا به توانمندی هایی که در حوزه قطعه سازی کشور وجود دارد و با کمک کارگران عزیزمان تولیدرا با رعایت پروتکل های بهداشتی شروع کردیم. خوشبختانه در حال حاضر از مرز تولید روزانه 2 هزار خودرو گذشتیم و روز گذشته قریب به 2 هزار و 300 دستگاه تولید داشتیم که 2 هزار و 200 دستگاه آن تجاری شده است.

تولید روزانه ایران خودرو از مرز ۲ هزار دستگاه  گذشت

ایکوپرس – فرشاد مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو درحاشیه مراسم تحویل 10 هزار ست گان پزشکی درجمع خبرنگاران با اشاره به با اشاره به تامین بخشی از قلام مورد نیاز کادر پزشکی کشور توسط این خودرو ساز، گفت: از ابتدای بحث شناسایی ویروس کرونا در کشور سازماندهی در این زمینه را آغاز کردیم. خوشبختانه پیش از سال جدید تولید ماسک را به عنوان اولین قدم برداشتیم و تا امروز  ماسک  های تولیدی را به مراکز مختلف درمانی و صنعتی در کشور تحویل داده ایم.
وی ازتولید شیلد محافظ صورت در مجموعه مهرکام پارس خبر داد و تاکید کرد: همواره در کنار نظام سلامت کشور خواهیم بود و تا روزی که ویروس کرونا در کشور وجود داشته باشد، تولیداتمان را هم در حوزه گان و هم در حوزه ماسک و سایر حوزه هایی که امروز می تواند به جهادگران عرصه سلامت در کشور کمک کند، ادامه خواهیم داد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه حتما هر قدمی که باید در گروه صنعتی ایران خودرو برداشته شود تا جان همکاران عزیزمان را در شرایط اطمینان قرار دهد، انجام شده، گفت: طبق مصوبه هیئت مدیره گروه صنعتی ایران خودرو از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم. امروز نیز از مجموعه پروتکل هایی که در شرکت اجرا می شود توسط فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران بازدید به عمل آمد.
مقیمی درباره چگونگی انجام معوقات این خودروساز توضیح داد: بخش قابل توجهی از این معوقات در سال گذشته هم زمان با افزایش تولید انجام شد. در سال جاری نیز تولید را با همان آهنگ آغاز کردیم. خوشبختانه با وجود تمام سختی ها، شبکه قطعه سازی بحث تامین را به خوبی آغاز کرد و از ایام تعطیلات نوروز نیز استفاده های لازم را به عمل آورد.
وی تاکید کرد : بنابراین در آینده ای بسیار نزدیک و ظرف چند ماه آینده به تمامی تعهداتمان عمل خواهیم کرد. برای تعهدات آتی نیز برنامه ریزی شده تا بتوانیم در زمان خود، خودروها را به مشتریان و ذی نفعان تحویل دهیم.
مقیمی درباره شروع مجدد ثبت نام خودروها خاطرنشان کرد: ما آمادگی ثبت نام را داریم و پس از صدور مجوزهای لازم این اقدام را دنبال خواهیم کرد.
او هم چنین درباره توقف تولید خودروی پژو 405 نیز عنوان کرد: این خودرو پیش فروش نمی شود و عملا از دستور شبکه تولید خارج شده است. مگر برای تولیداتی که جزو تعهداتمان است و در دستور کار قرار دارد و به مشتریان تحویل داده خواهد شد. البته محصولات جدیدی را پیش بینی کرده ایم که به مرور بر اساس برنامه زمان بندی به شبکه تولید افزوده خواهد شد و به مشتریان تحویل داده خواهد شد.