ایکوپرس

ایکوپرس

شناسه خبر: ۱۶۳۷۶ یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰ تعداد بازدید: ۳۵۵۶ Print View

فروش فوق العاده و اعتباری محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر

هم‌زمان با گرامی داشت روز آزاد سازی خرمشهر و به مناسبت عید سعید فطر، گروه صنعتی ایران خودرو، محصولات خود را به روش اعتباری و فوق العاده با حداکثر تحویل سه ماهه عرضه خواهد کرد.

فروش فوق العاده و اعتباری محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر

ایکوپرس- گروه صنعتی ایران خودرو در راستای ایجاد امکان ثبت نام و فرصت برابر بـرای همـه متقاضـیان خـودرو ، حـذف دلالان  و واسطه گران از بازار خودرو و ایجاد ساز و کار شناسایی و عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی خودرو، فروش فـوق  العاده محصولات خود را اجرا خواهد کرد.
در این طرح  که از روز چهارشنبه ۷ خرداد آغاز می شود، قیمت  محصولات قطعی بوده و موعد تحویـل حـداکثر 3ماهه خواهد بود و وجه خودرو در دو مرحله دریافت خواهد شد.
این طرح تا ۱۴ خرداد ماه ادامه خواهد داشت و متقاضیان از امروز ۴ خردادماه می توانند با مراجعه به سامانه فروش اینترنتی نسبت به پیش ثبت نام و دریافت کلمه عبور اقدام کنند.
متقاضیان ثبت نام در این طرح ضمن دارا بودن کارت بانکی به نام خود، حداقل فاصله از اخرین خرید آنها ثبت نام یا تحویل خودرو( در شرکت های ایران خودرو و سایپا  نباید کمتر از 36ماه نباشد.
به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنانه‌های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا تعلق می  گیرد.
حداقل سن متقاضی 18 سال تمام و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم باشد.
یادآور می شود، در این طرح متقاضی می تواند فقط در یکی از خودروسازان (ایران خودرو و یا سایپا) ثبت نام کند و اگر پس از پایان مهلت ثبت نام مشخص شود که در هر دو خودرو ساز ثبت نام کرده، ثبت نام دوم باطل می شود.
گفتنی است، مشتری پس از ثبت نام اولیه و دریافت کلمه عبور، با انتخاب خودرو مورد نظر خودو 50درصد مبلغ خودرو تا سقف 50میلیون تومان پرداخت می کند.
پس از پایان یک هفته ای مهلت ثبت نام، حداکثر ظرف یک هفته فرآیند قرعه کشی به تفکیک هر نوع خودرو انجام و انتخاب مشتریان با حضور مراجع نظارتی صورت می پذیرد.
فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو و ارسـال پیامـک حـداکثر ظرف 4 روز پس از اتمام دوره زمانی ثبت نام اعلام می شود.
متقاضی در صورت انتخاب شدن در قرعه کشی، ظرف 48 ساعت، الباقی وجه خودرو را از طریق سایت ایران خـودرو به آدرس esale.ikco.ir واریز و نسبت به سپردن چک اقساط (چک صیاد) اقدام می کنند در غیر این صورت ثبـت نام آنها غیر فعال خواهد شد و ثبت نام کننده به مدت 2 سـال از شـرکت در روش فـروش فـوق العـاده محـروم خواهدشد.
تحویل خودرو بر اساس اولویت بندی تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو تا 3 مـاه پـس از واریز وجه نهایی و تکمیل وجه و تکمیل پرونده خودرو خواهد بود.
در این طرح ۴ محصول  پارس Tu5، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۴۰۵ slx، رانا در چهار رنگ سفید، نقره ای، خاکستری، مشکی با قیمت مصوب عرضه خواهد شد.