ایکوپرس

ایکوپرس

گزارش

تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه نیازمند ضلع سوم است

همکاری بنیادین ایران خودرو با مراکز علمی و دانشگاهی

کمرنگ بودن ارتباط صنعت خودرو و دانشگاه یکی ازموضوعاتی بوده که گاهی مطرح می شود اما نگاهی به اقدامات انجام شده در صنعت خودرو، خلاف این موضوع را به اثبات می رساند. شاید علت اصلی این شائبه نبود شفافیت لازم در انعکاس اقدامات انجام شده در ارتباط با دانشگاه در سال های گذشته بوده است.

محصولات ایکاپ به یک قدمی خط تولید رسیدند

اجرای نخستین قرارداد پسابرجامی در ایران خودرو

انتخاب عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری برای سال 95، گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان قطب اصلی تولید و صنعت ایران را بر آن داشت تا همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید نسبت به طرح ریزی آنچه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است، اقدام کند.

پای قطعه سازان هم در میان است

همکاری ایران خودرو و پژو؛ قراردادی برای تمام صنایع

با نهایی و اجرایی شدن قرارداد بین المللی میان ایران و شش قدرت جهانی موسوم به برجام، تعداد زیادی از بزرگ ترین شرکت ها و تولیدکنندگان نامدار دنیا برای سرمایه گذاری و ورود به بازار ایران اعلام آمادگی کردندو و طیف متنوعی از شرکت های مطرح جهانی با توجه به شرایط خاص و مزیت های رقابتی موجود، تصمیم به سرمایه گذاری در بازار ایران گرفتند.

نگاهی به دستاوردها و اقدامات آبی پوشان جاده مخصوص؛

از همکاری ایران خودرو با برندهای جهانی تا اجرای طرح "کلید به کلید"

گروه صنعتی ایران خودرو در جهت تحقق استراتژی مولتی برند، رویکردهای خود را در توسعه روابط بین‌المللی و دعوت از خودروسازان بزرگ و معتبر دنیا برای سرمایه گذاری در این گروه صنعتی در زمینه تولید محصولات جدید، توسعه صادرات و طراحی پلاتفرم و انتقال دانش فنی و حرکت به سوی خودروساز شدن قرار داده است.

کیفیت؛ مسیر ناگریز برای خودروساز شدن

استقرار نظام کیفیت مطابق با استانداردهای روز در ایران خودرو

کیفیت یکی از شاخص های اصلی رضایتمندی مصرف کنندگان محسوب می شود که پیکره اصلی ایران خودرو با هدف افزایش مستمر و مداوم آن شکل گرفته است. کیفیت مهم ترین عامل وفاداری مشتریان در بازار رقابتی امروز بشمار می رود. گروه صنعتی ایران خودرو پروژه های متنوعی برای ارتقای کیفیت محصولات در زنجیره ارزش خود تعریف کرده و اجرا می کند.

مروری بر مهمترین برنامه های آبی پوشان جاده مخصوص؛

افزایش کمی و کیفی تولید دغدغه اصلی ایران خودرو

ورود محصولات تولید شرکت های اروپایی در سال های اخیر به بازار خودرو کشور، این موضوع را به تولیدکنندگان داخلی یادآور شد که شرط ادامه حیات و بقا در بازار، به روز رسانی و تولید محصول با کیفیت و قیمت رقابتی است. چه آن که ناتوانی در تنوع بخشی به محصولات می تواند در خروج تولیدکننده از گردونه رقابت تاثیر بسزایی داشته باشد.

مروری بر دستاوردهای دو سال اخیر بزرگترین خودروساز خاورمیانه

همکاری های جدید بین المللی، توسعه محصول و بهبود مستمر ایران خودرو

نگاهی به دستاوردهای گروه صنعتی ایران خودرو در سالهای اخیر، حکایت از بازگشت بسیاری از شاخص های صنعتی به شرایط طبیعی دارد، شاخص هایی که به معنای واقعی کلمه در شرایط نامطلوب قرار گرفته بودند.

۶