ایکوپرس

ایکوپرس

گزارش

با هدف توسعه قوای محرکه و کاهش آلایندگی ها

قلب دیزل ایرانی در سورن به تپش افتاد

بعد از یک توقف طولانی، ادامه تولید موتور دیزل ملی با دستور مهندس یکه زارع مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو مجددا در ستاد سیاست گذاری به تصویب رسید. برهمین اساس جلسات فشرده برگزار و قرار شد با تلاش مضاعف واحدهای مرتبط در گروه صنعتی ایران خودرو، تولید انبوه موتور دیزل سواری برای نیمه دوم سال 94 برنامه‌ریزی شود.

ایران خودرو برتارک صنعت و اقتصاد کشور نشست

مدیریت ارشدگروه صنعتی ایران خودرو در آغاز فعالیت خود در سال گذشته شکوفایی تولید، عرضه محصولات جدید و درشان مردم ایران، کاهش وابستگی به درآمد های نفتی و رسیدن به تراز ارزی، شتاب در داخلی سازی قطعات، گام نهادن درمسیر سود آوری وجلب رضایت مشتریان را از برنامه های مهم خود اعلام کرد.

توسط مهندس یکه زارع ترسیم شد:

طرح های ایران خودرو برای سرمایه گذاران بخش خصوصی

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری درزمینه اقتصاد مقاومتی ، بومی سازی تولید و توسعه خودکفایی در ساخت قطعات تولید کیفی 600 هزار دستگاه انواع خودرو، افزایش صادرات و تامین نیاز ارزی را دردستور کارخوددرسال 93 قرارداد.

تفاوت های امروز را با سال های گذشته لمس کنید:

گام های ایران خودرو برای افزایش تنوع محصولات

نام و نشان «رنو» را در ایران با مدل دوست داشتنی رنو5 می شناسند. این خودروی نوستالژیک که احتمالا هریک از ما تجربه یک بار سوارشدن بر آن را داریم، میهمان 30 ساله خیابان های ایران است که به واسطه عملکرد فنی مناسب در زمان عرصه و قیمت رقابتی در مقابل رقبا به خوبی توانست نگاه مثبت ایرانی ها را به این برند فرانسوی جلب کند. رنو 5 یکی از خودروهای نوستالژیک بود که در سرما و گرما روی مالکان خود را زمین نمی انداخت.

۹