ایکوپرس

ایکوپرس

اخبار صنعت خودرو ایران و جهان

آکورا TLX PMC معرفی شد

آکورا مدل TLX را بر روی پلتفرم اختصاصی خود ساخته که در حال حاضر در تولید هیچکدام از محصولات هوندا یا آکورا مورد استفاده قرار نگرفته است. مدل جدید سدان TLX، یک خودروی چهار در اسپرت مجهز به سامانه چهار چرخ محرک که در کنار همتای نیرومندتر خود یعنی تایپ S معرفی شده و البته قرار است در آینده به عنوان پایه و اساسی برای محصولات جدید این خودروساز مورد استفاده قرار گیرد.

ب.‌ام‌.و M8 Competition

با توجه به تنوع روزافزون مدل‌های مختلف ب.‌ام‌.و که به نشان M مزین شده‌اند، بیش از هر زمان دیگری جای خالی یک مدل سوپراسپرت حس می‌شود تا در بالاترین جایگاه در میان این خودروها قرار گیرد. البته به نظر می‌رسد برای ملاقات با چنین خودرویی باید بیش از این‌ها منتظر بمانیم چراکه اخیراً اعلام شده کانسپت Vision M که تنها امید علاقمندان برای ساخت یک مدل سوپراسپرت توسط ب.‌ام.‌و بوده، فعلاً تولید نخواهد شد.

شورولت تاهو 2021 در خدمت پلیس

قرار است شورولت تاهو 2021 در دو نسخه متفاوت وارد ناوگان پلیس آمریکا شده و به انجام وظیفه بپردازد. در نسخه PPV این خودرو به گشت‌زنی‌های عادی و همچنین حرکت در بزرگراه‌ها می‌پردازد در حالی‌که نسخه SSV به عنوان سرویس ویژه و در مسیرهای بی‌راهه و یا به منظور یدک‌کشی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

۱