ایکوپرس

شناسه خبر: ۱۴۹۷۴ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱ تعداد بازدید: ۶۵۱۵۵

پیام مدیرعامل ایران‌خودرو به مناسبت شهادت سردار پرافتخار قاسم سلیمانی:

خط جهاد سردار شهید قاسم سلیمانی ادامه خواهد داشت

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی شهادت سردار بزرگ و رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم آن عزیز و ملت ایران تبریک و تسلیت گفت.

ایکوپرس _ متن کامل این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا
از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سرپیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده اند. احزاب آیه 23
سردار رشید، حاج قاسم سلیمانی،  دلاورمرد سپاه اسلام، مجاهدی که همواره چشم به آسمان شهادت دوخته بود و نامش رعشه بر جان استکبار و ترویسم بین المللی می انداخت، به پاس همه آن ایثارگری ها و مجاهدت ها، به آرزوی دیرینش رسید و در ضیافت دوستان شهیدیش نزد معبود حاضر شد.‌
شهادت این سپهبد رشید را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، فرمانده معزز کل قوا، حضرت آیت الله خامنه‌ای، خانواده محترمشان و همچنین ملت عزیز ایران تبریک و تسلیت عرض می کنیم و به گواه تاریخ، شهادت می دهیم که از خون به ناحق ریخته شده آن شهید گرانقدر و همراهان عزیزش، پاسداری خواهیم کرد.
بی تردید فرزندان مقاومت راه و رسم عزتمندانه زیستن را در مکتب چنین سرداران غیوری آموخته اند و در صیانت از تمامی ارزشهایی که این عزیزان برای آن جانفشانی کرده اند، برای حفظ استقلال و عزت کشور رادمردانه ایستادگی خواهندکرد.
ضایعه شهادت این سردار بزرگ سپاه اسلام اگر چه تلخ و جانکاه اما مجال تجدید عهدی است که تصریح کنیم، ما سربازان جبهه تولید در گروه صنعتی ایران خودرو نیز همچون آحاد ملت عزیز کشورمان، ضمن بزرگداشت یاد آن شهید بزرگوار، در تبعیت از فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: "خط جهاد مقاومت، با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است"، اهتمام خود را در تحقق این آرمان به کار خواهیم بست.