ایکوپرس

ایکوپرس

گزارش

ارایه تصویری نو از اراده گروه صنعتی ایران خودرو

وقتی حرکت در راه تعالی و توسعه راهبرد انتخابی یک تولید کننده باشد، وقتی گام‌زدن در مسیر اشتهار به عنوان یک خودروساز خوش‌نام هدف یک گروه صنعتی باشد، وقتی بنا باشد ایران خودرو خود را میهمان خانه همه هم‌وطنان بداند، باید فرصت‌ها را غنیمت شمرده و پیش‌گام برای حضور در هر عرصه و همایش درخوری باشد.

گام بلند بزرگ ترین خودروسازی خاورمیانه برای توسعه بومی سازی تولید

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی، بومی سازی تولید و توسعه خودکفایی در ساخت قطعات را در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در دستورکار قرارداده است.

در ارزیابی خدمات پس از فروش تمامی محصولات ایران‌خودرو؛

ایساکو برای پنجمین بار در برترین جایگاه ایستاد

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان بازوی اجرایی وزارت صنایع و معادن، هر سال، وضعیت خدمات پس از فروش صنعت خودرو را در سه حوزه شبکه نمایندگی‌های مجاز خودرو، سیستم مدیریت ارائه خدمات در شرکت‌های عرضه کننده و وضعیت رضایتمندی مشتریان از تعمیرگاه‌های مجاز خودرو، مورد بررسی قرار می‌دهد.

عملکرد 100 روزه گروه صنعتی ایران خودرو

از اتحاد استرات‍ژیک تا گردهمایی بزرگان صنعت خودروی جهان

از نیمه دوم شهریور روند حرکت ایران خودرو رو به تغییر نهاد و این مجموعه صنعتی به جایی رسید که امروز نه تنها کانون توجه خودروسازان جهان قرار گرفته و همه به دنبال سرمایه گذاری و بهره گیری از توان انسانی و فناوری این مجموعه هستند، بلکه تیراژ تولید ماهانه نسبت به میانگین تولید ماهانه نیمه نخست سال بیش از 50 درصد افزایش یافت.

۱۰