پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو

ایکوپرس

اخبار

قطعه‌سازان بزرگ‌ کشور میثاق‌نامه تامین محصول پروژه K132 را امضا کردند:

داخلی سازی بی سابقه در محصول جدید ایران‌خودرو/ تولید هزار دستگاه در سال جاری

مدیرعامل‌گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان اینکه محصول پروژه K132 قرار بود با سطح داخلی سازی کم‌تری تولید شود، اما امروز به بیش از ۹۲ درصد رسیده که در زمان تولید انبوه با همکاری دانش بنیان‌ها این میزان داخلی سازی بیشتر هم خواهد شد گفت: در تاریخ صنعت خودروی کشور داخلی سازی تا این میزان در محصول جدید بی سابقه است.

سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران:

تولید محصول جدید ایران‌خودرو کار خارق‌العاده‌ای در فضای تحریم‌ها و جنگ نابرابر اقتصادی است

سرپرست سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، با اشاره به تولید محصول پروژه k132 گفت: محصولی که امروز مشاهده می‌کنیم و تکوین یافته، حاصل خلاقیت ذهنی و تلاش شبانه روزی مهندسان و تکنیسین ها و مدیریت گروه صنتی ایران خودرو است. تولید این خودرو کار خارق العاده ای در فضای تحریم ها و جنگ نابرابر اقتصادی است.

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور:

ایران خودرو با خیزش مجدد خود موجب غرور ملی شد/ زنجیره تامین محکم پشت ایران خودرو ایستاده است

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی با بیان اینکه محصول پروژه k132 خودرویی به روز و در کلاس جهانی است، گفت: به نمایندگی از تمام گروه خود اعلام آمادگی می کنم که زنجیره تامین محکم پشت ایران خودرو ایستاده تا زمان بندی های تولید تامین شود.

عملکرد مدیر عامل ایران خودرو ستودنی است

عضو هیات مدیره انجمن صنایع همگن قطعه سازان گفت: نشست های مبتنی بر تبادل اطلاعات بین قطعه ساز و خودروساز، نقشی راهبردی در برطرف کردن موانع و مشکلات پیش رو دارد و علاوه بر این که سبب هم افزایی بین این دو صنعت می شود، نقاط ضعف و قوت آن را نیز مشخص می کند.

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو:

تولید آزمایشی محصول پروژه K132 در شهریور امسال

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو از تولید آزمایشی محصول پروژه K132 در شهریور امسال خبر داد و گفت: ۷۰ دستگاه از این خودرو برای دریافت بازخوردهای حوزه طراحی به سازندگان تولید خواهد شد.

تحویل خودروهای فروش فوق العاده ایران خودرو زودتر از موعد؛

بیش از چهار هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان شد

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو از تحویل پیش از موعد خودروهای فروش رفته در طرح فروش فوق العاده به مناسبت عید سعید فطر خبر داد و گفت: از ۲۴ خردادماه تاکنون بیش از چهار هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو در قالب این طرح تحویل مشتریان شده است.

۲