پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو

ایکوپرس

اخبار

رفع شائبه کسب سود توسط خودروسازان در طرح فروش فوق العاده

قائم مقام مالی و اقتصادی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: با حذف پرداخت وجه در ثبت نام اولیه به دستور سرپرست وزارت صمت،‌ دیگر شائبه اختصاص سود به مبالغ پرداختی به خودروسازان دیگر محلی از اعراب ندارد چون هیچ گونه وجهی قبل از قرعه کشی پرداخت نمی شود.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو:

مشتریان به محدودیت های اعمال شده در ثبت نام دقت کنند

معاون بازایابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرد: در صورتی که متقاضی دارای حتی یکی از شروط ثبت نام در فروش فوق العاده نباشد، پس از بررسی و احراز، به صورت خودکار از سیستم حذف و وجه پرداختی به حساب وی عودت خواهد شد.

سایت فروش ایران‌خودرو مسیر اصلی پیش ثبت‌نام و دریافت کد کاربری

معاون مهندسی سازمان و سیستم های گروه صنعتی ایران خودرو، سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir را تنها مسیر پیش ثبت نام و دریافت کد کاربری دانست. فرآیند پیش ثبت‌نام مطابق با اطلاعات درج شده در لینک اطلاعیه‌ها در این سایت است.

اطلاعیه شماره شش وزارت صنعت، معدن و تجارت؛

پیش‌ثبت‌نام خودرو تا 14 خردادماه ادامه دارد /ثبت‌نام کنندگان نیازی به واریز وجه ندارند

بر اساس دستور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت علاوه بر اینکه پیش ثبت‌نام جهت خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا 14 خردادماه 99 ادامه دارد، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی را جهت حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.

با توجه به فرصت ۷ روزه؛

متقاضیان عجله ای برای ثبت نام نداشته باشند

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: با توجه به مهلت بیش از 7 شبانه روز برای فرایند ثبت نام و واریز وجه، پیشنهاد می شود متقاضیان و مشتریان گرامی ایران خودرو، از تعجیل در انجام فرایندهای ثبت نام و واریز وجه خودداری کنند تا به بهترین وجه و با سرعت مناسب، پاسخگویی به مشتریان انجام شود‌.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در برنامه تلویزیونی در انتهای الوند:

عرضه به بازار افزایش می یابد/ از سرگیری شماره گذاری خودروها/ ثبت‌نام براساس برنامه تولید

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از صدور مجوز شماره گذاری محصولات در سال جدید خبر داد و ضمن پوزش از مشتریان بابت تاخیر در تحویل خودروها تاکید کرد: با افزایش عرضه روند کاهشی قیمت در بازار ادامه خواهد داشت.

از ابتدای خردادماه تاکنون :

بیش از ۱۵ هزار خودرو فاکتور شده و در حال تحویل به مشتریان است

با تدابیر سرپرست وزارت صمت و هم‌زمان با عید سعید فطر با افزایش شمارگان تولید و عرضه خودرو، قیمت محصولات ایران خودرو در بازار در چند روز اخیر کاهش چشمگیری داشته که این روند همچنان ادامه دارد.

۹