پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو

ایکوپرس

گزارش

نگاهی به سومین خودروی ملی ایران خودرو

ایران خودرو بر فراز دنا

همیشه برای رسیدن به بلندترین قله، باید از قلل کوچک و ارتفاعات پایین تر عبور کرد. ایران خودرو این فتح را از سمند آغاز کرد و حالا دنا سومین خودروی ملی، یکی از همان قللی است که ایران خودرو بر فرازش ایستاده و برای رسیدن به قله های بالاتر تلاش می کند.

توسعه سبد محصولات صادراتی ایران خودرو به بازار های هدف

بر اساس سند توسعه خودرو قرار است طی سال 1404، یک سوم خودروهای تولید داخل (یعنی یک میلیون دستگاه) صادر شود، در این شرایط کارشناسان معتقدند که خودروسازها باید علاوه ‌بر حفظ بازارهای خارجی خود، به ‌دنبال بازارهای جدید نیز باشند، هرچند در عین حال این کار را بسیار سخت می‌دانند.

سورن با قلب توربوشارژ به بازار می آید

پس از عرضه موفق سورن به بازار کشور در سال 1386، شرکت ایرانخودرو با ایجاد تغییرات کلی در فضای داخلی این محصول از جمله تغییر کامل داشبورد و رودریها، به معرفی محصولی با نام «سورن اییالایکس» اقدام کرد که به دلیل استفاده از طراحی و مواد روز مورد استفاده در خودروهای مطرح دنیا، به ویژه در مدل EF7 خود با استقبال مشتریان روبهرو شد.

تندر پیکاپ؛ شریکی مطمئن

تندر90 نامی آشنا برای مردم ایران است، به همین دلیل وقتی قرار است مدل وانت آن به بازار بیاید، غریب و ناآشنا نمی نماید. مدل سواری تندر در این سال ها توانسته به عنوان یک خودروی خوش نام و قابل اعتماد در جامعه ایرانی شناخته شود. به همین دلیل مشتریان وانت برای انتخاب آن مشکل چندانی نخواهند داشت.

مهر تایید سهام داران بر راهبرد های سود آوری ایران خودرو

ایران خودرو در سال 93 از بحران های سخت ناشی از تشدید تحریم هاگذر کرد و تولید 601 هزار و 393 دستگاه خودرو را رقم زد. به تایید آمارهای شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، نه تنها افزایش تولید با ارتقای کیفیت و بهره وری همراه بوده، بلکه بهبود خدمات پس از فروش رضایت مندی مشتریان را در پی آورده است.

از تولیدکیفی تا توسعه محصول؛

وقتی تلاش و هم دلی در ایران خودرو شکوفه می زند

گروه صنعتی ایران خودرو در حالی این روزها به منبع و منشا بسیاری از اخبار تحول گرای صنعت خودرو تبدیل شده که تا حدود دو سال پیش مانند بسیاری از دیگر بنگاه های تولیدی کشور و حتی بیشتر از آن ها در شرایط بحرانی قرار داشت. بحرانی که تولید در این شرکت را به پایین ترین حد ممکن رسانده بود وهمان تعداد اندک خودروی تولیدی نیز با کمبود قطعه تولید می شد.

۷