پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران خودرو

ایکوپرس

گزارش

از تولیدکیفی تا توسعه محصول؛

وقتی تلاش و هم دلی در ایران خودرو شکوفه می زند

گروه صنعتی ایران خودرو در حالی این روزها به منبع و منشا بسیاری از اخبار تحول گرای صنعت خودرو تبدیل شده که تا حدود دو سال پیش مانند بسیاری از دیگر بنگاه های تولیدی کشور و حتی بیشتر از آن ها در شرایط بحرانی قرار داشت. بحرانی که تولید در این شرکت را به پایین ترین حد ممکن رسانده بود وهمان تعداد اندک خودروی تولیدی نیز با کمبود قطعه تولید می شد.

گام های توسعه ای ایران خودرو

از ارتقای محصولات جاری تا طراحی خودرو های جدید

به منظور توسعه و تنوع محصولات و بهره گیری از فناوری های مدرن در تامین نیاز مشتریان، پروژه های مختلفی در شرکت ایران خودرو تدوین شده و در حال اجرا است. برخی از این پروژه ها در سال جاری و سایر موارد در سال های آینده به بهره برداری می رسد.

حضور پر بار ایران خودرو در نمایشگاه شیراز

نگین صنعت در اقلیم فرهنگ خوش درخشید

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات شیراز از 19 تا 22 خرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس در شهرک گلستان شیراز برگزار شد. در این نمایشگاه ۲۵۰ شرکت تولید و توزیع کننده داخلی و نمایندگی های شرکت های خارجی در ۱۷ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی مسقف و شش هزار متر مربع فضای باز حضور یافتند.

آریسان در آستانه ورود به بازار خودروهای کار

پس از حضور موفق و طولانی وانت پیکان در بازار خودروهای وانت بار سبک و متوسط، وانت آریسان جدیدترین محصول ایران خودرو به بازار عرضه می شود. عرضه این محصول نشان دهنده عزم گروه صنعتی ایران خودرو برای تحکیم موقعیت خود در بازار خودروهای کار در کشور است.

با هدف توسعه قوای محرکه و کاهش آلایندگی ها

قلب دیزل ایرانی در سورن به تپش افتاد

بعد از یک توقف طولانی، ادامه تولید موتور دیزل ملی با دستور مهندس یکه زارع مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو مجددا در ستاد سیاست گذاری به تصویب رسید. برهمین اساس جلسات فشرده برگزار و قرار شد با تلاش مضاعف واحدهای مرتبط در گروه صنعتی ایران خودرو، تولید انبوه موتور دیزل سواری برای نیمه دوم سال 94 برنامه‌ریزی شود.

ایران خودرو برتارک صنعت و اقتصاد کشور نشست

مدیریت ارشدگروه صنعتی ایران خودرو در آغاز فعالیت خود در سال گذشته شکوفایی تولید، عرضه محصولات جدید و درشان مردم ایران، کاهش وابستگی به درآمد های نفتی و رسیدن به تراز ارزی، شتاب در داخلی سازی قطعات، گام نهادن درمسیر سود آوری وجلب رضایت مشتریان را از برنامه های مهم خود اعلام کرد.

۸